"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyada gelinlik görmek
Rüyada gelinlik görmek, iyi ve hayırlı bir işe girmeye, mutluluğa ve evliliğe rivayet eder.
Rüyada kirli ve eski bir gelinlik görmek
Rüyada kirli ve eski bir gelinlik görmek, alınacak kötü habere yorumlanır.
Rüyada temiz, güzel ve yeni gelinlik görmek
Rüyada temiz, güzel ve yeni gelinlik görmek, müjdeli ve sevinçli haber almaya, mutlu bir ömür sürmeye yorumlanır.

Rüyada kabarık gelinlik görmek
Rüyada kabarık gelinlik görmek, zengin, itibarlı bir kimse ile evlenmeye, zenginliğe işaret eder.
Rüyada dar gelinlik görmek
Rüyada dar gelinlik görmek, büyük çabalar ve zorluklar ile geçimini sağlamaya, rızkını kazanmaya işaret eder.
Rüyada uzun gelinlik görmek
Rüyada uzun gelinlik görmek, bolluk, bereket ve uzun bir ömre yorulur.
Rüyada parlak gelinlik görmek
Rüyada parlak gelinlik görmek, işte başarıyı simgeler.
Rüyada dantelli gelinlik görmek
Rüyada dantelli gelinlik görmek, zengin ve itibarlı bir kimse ile izdivaca yorumlanır.
Rüyada kırmızı gelinlik görmek
Rüyada kırmızı gelinlik görmek, büyük aşka işaret eder.
Rüyada sarı gelinlik görmek
Rüyada sarı gelinlik görmek, kısa sürecek bir hastalığa yakalanmaya işaret eder.
Rüyada pembe gelinlik görmek
Rüyada pembe gelinlik görmek, sevince ve mutluluğa yorumlanır.
Rüyada turuncu gelinlik görmek
Rüyada turuncu gelinlik görmek ise iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta işarettir.
Rüyada kırık beyaz gelinlik görmek
Rüyada kırık beyaz gelinlik görmek, sıkıntılardan kurtulup feraha çıkmaya, mutlu olmaya işaret eder.
Rüyada kahverengi gelinlik giymek
Rüyada kahverengi gelinlik giymek, kararsız kalıp hatalı tercihler yapabileceğinize bu nedenle ince eleyip sık dokumanız gerektiğine yorumlanır.
Rüyada kirli siyah veya koyu renk gelinlik görmek
Rüyada kirli siyah veya koyu renk gelinlik görmek, sıkıntıların habercisidir. Yanlış hal harketler içinde olup tepki çekmeye yorumlanır. Aksi, terbiyeden yoksun bir kadın ile evlenmeyei boşa vakit harcamaya yorulur.
Rüyada kendini gelinlikle görmek
Rüyada kendini gelinlikle görmek, bekar kimse için mutlu bir evliliğe, evli biri için aile saadetine yorumlanır.
Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek
Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek, arkadaşınız sizden de alacağı yardımla çok mutlu olacak ve sıkıntılarından kurtulacak, büyük başarılar elde edecek.
Rüyada gelinlik giymek
Rüyada gelinlik giymek, tüm arzu ve isteklere kavuşmaya, murada ermeye işaret eder. bekar kimse için gönül ilişkinizin evlilikle sonlanacağına işaret eder. Evli biri için, aile hayatındaki sorunların,sıkıntıların son bulmasına, mutluluğa, güzel haber almaya, terfiye işaret eder.
Rüyada temiz ve beyaz renkte bir gelinlik giymek
Evli bir bayanın Rüyada temiz ve beyaz renkte bir gelinlik giymesi, sağlıklı bir evlat sahibi olmaya işaret eder.
Rüyada evli birinin gelinlik giydiğini görmek
Rüyada evli birinin gelinlik giydiğini görmek, bazen iş ve aile hayatındaki sıkıntıların habercisidir. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz zaman alacak, bir çocuk sahi olmaya, kısa sürecek bir sağlık sorununa işaret eder.

Rüyada evliyken gelinlik giymek
Rüyada evliyken gelinlik giymek, hayalini kurduğunuz şeyler için adım atmaya, aile saadetini artacağına, maddi kazancın- rızkın artmasına, mutluluğa yorumlanır.
Rüyada kendini gelinlik giymiş olarak görmek
Orta yaşın üzerinde olan kimse rüyada kendini gelinlik giymiş olarak görmesi, sağlık sorunu yaşamayacak, ömrünün mutlu geçeceğine; Yaşlı bir kadının rüyada kendini gelinlik giymiş olarak görmesi ise eceli ile ölüme işaret eder.
Rüyada yaşlı bir kadının gelinlik giydiğini görmek
Rüyada yaşlı bir kadının gelinlik giydiğini görmek, çaresi olmayan büyük sorunlara işaret eder. Bazen hastalığa, ecelin yaklaştığına işaret eder.
Rüyada açık renk ve temiz gelinlik giymek
Rüyada açık renk ve temiz gelinlik giymek, hayırlı bir evlilik yapmaya işaret eder.
Rüyada temiz gelinlik giymek
Rüyada temiz gelinlik giymek, bir işin altından alnınızın akıyla çıkacağınıza, başarı elde etmeye, yüreğinizin temiz olduğuna, saygınlığa, aile içi huzura yorumlanır.
Rüyada güzel ve temiz gelinlik giymek
Rüyada güzel ve temiz gelinlik giymek, evliliğinizde mutluluğu bulacaksınız, iş hayatında başarılı olacak sıkıntılardan kurtulacaksınız. Hamile bir kimse gördüyse kız bebeğe yorumlanır.
Rüyada kirli bir gelinlik giymek
Rüyada kirli bir gelinlik giymek, evlilikte problemler yaşamaya hatta boşanmaya veya hayırsız kötü bir evliliğe, iş hayatında sonu olmayan projelerle uğraşacağınıza, sıkıntıya, mutsuzluğa ve üzülmeye,  işaret eder.
Rüyada yırtılmış veya çok kirli gelinlik giymek
Rüyada yırtılmış veya çok kirli gelinlik giymek, evlendiğiniz kimsenin iyi bir olmadığına, karanlık işleri olduğuna, kötü ve kısa sürecek evliliğe işaret eder.
Rüyada giyilen gelinliğin yırtık olduğunu görmek
Rüyada giyilen gelinliğin yırtık olduğunu görmek, dileklerinizin, arzularınızın bir kısmının gerçekleşeceğine, bir kısmının gerçekleşmeyeceğine, zorlukla elde edilecek paraya, hayırlı olmayan bir haber almaya, işarte eder.
Rüyada siyah renkte gelinlik giymek
Rüyada siyah renkte gelinlik giymek, hayatınızın, evliliğinizin sıkıntılarla dolu olacağına yorumlanır ve mutsuz bir aile yaşantısına, aile içi huzursuzluğa, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme, kötü habere, kazancı olmayacak boş işlerle vakit kaybetmeye yorumlanır.
Rüyada siyah gelinlik giymek
Rüyada siyah gelinlik giymek, mutsuz bir aile yaşantısına, aile içi huzursuzluğa, sıkıntılı- üzüntülü bir döneme, kötü habere, kazancı olmayacak boş işlerle vakit kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada mavi renkte bir gelinlik giymek
Rüyada mavi renkte bir gelinlik giymek, Allah’ın sevilen kulu olduğunuza onun yolunda gittiğinize, hayırlar işlediğinize, huzura yorumlanır.
Rüyada dantelli bir gelinlik giymek
Rüyada dantelli bir gelinlik giymek, mirasa, beklemediğiniz yerden yelecek yardıma ve bu sayede feraha çıkmaya işaret eder.
Rüyada bir erkeğin gelinlik giymesi
Rüyada bir erkeğin gelinlik giymesi genelde hayra yorumlanmaz. Sıkıntıya, eş ile problemler yaşamaya işaret eder. Bazen de bu rüya art niyetli bir kimseye yorumlanır.
Rüyada gelinlik çıkarmak
Rüyada gelinlik çıkardığını görmek, çalışmalarınızı, projelerinizi en kısa sürede bitirip başarı elde etmeye işaret eder. Bazen bu rüya karşınıza çıkacak fırsatları doğru değerlendiremeyeceğinize, hatalarınızdan dolayı mutsuz olacağınıza işaret eder.
Rüyada yırtık gelinliği çıkarmak
Rüyada yırtık gelinliği çıkarmak, tüm olumsuzluklardan, sıkıntılardan kurtulmaya, feraha çıkmaya işaret eder.
Rüyada gelinlikle dolaşmak
Rüyada gelinlikle dolaşmak, beklediğiniz güzel haberi- müjdeyi almaya, mutlu olmaya, evlenmeye, toplumda itibara yorumlanır.
Rüyada bir gelinliğin eteğine basmak
Rüyada bir gelinliğin eteğine basmak, istemeden de olsa, bir söz veya davranışınızla başkalarına zarar vereceksiniz. Bazen haram mala işaret eder.
Rüyada kanlı gelinlik görmek veya Rüyada kanlı gelinlik giymek
Rüyada kanlı gelinlik görmek veya Rüyada kanlı gelinlik giymek, hem iyiye hem kötüye yorumlanır. Güvende olmaya, sözünde durmaya, refaha ve huzura, kazancı yüksek girişimlerde bulunmaya, aydınlık günlere, helal mala işaret eder. Bu rüyayı bazı yorumcular kötüye yorarlar, huzursuzluğa, sorunlarla yüzleşmeye, sağlık problemlerine, üzüntüye işaret eder.
Rüyada birinin gelinlikle gömüldüğünü görmek
Rüyada birinin gelinlikle gömüldüğünü görmek, çevrenizde sevilip- sayılan biri olduğunuza, dünya ve ahirette yerinin güzel olacağına, hayırlı işler yapmaya işaret eder.
Rüyada ölmüş bir kadını gelinlikle görmek
Rüyada ölmüş bir kadını gelinlikle görmek, bu kimsenin ahirette yeri iyi olacaktır.
Rüyada ölmüş kadının tekrar evlendiğini görmek
Rüyada ölmüş kadının tekrar evlendiğini görmek, şehit mertebesinde bir ölüme yorumlanır.

Rüyada ölmüş kadını bembeyaz gelinlikler içinde mutlu görmek
Rüyada ölmüş kadının bembeyaz gelinlikler içinde mutlu olduğunu görmek, beklenmeyen güzel bir haber alınacağına ve mutlu olamaya yorumlanır.
Rüyada duvak görmek
Rüyada duvak görmek, genelde alınacak müjdeli haberi simgeler. Rüyada duvak görmek, murada ermeye delalet eder.Rüyada duvak görmek, arzu ve isteklerinizin, dua ve dileklerinizin gerçekleşeceğini simgeler. Rüyada duvak görmek, bekar kimseler için ev­liliğe, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya işarettir.
Rüyada kısa duvak görmek
Rüyada kısa duvak görmek, haberin kısa süre içinde geleceğine işaret eder.
Rüyada uzun duvak görmek
Rüyada uzun duvak görmek, beklediğiniz haberin gelmesi zaman alacak.
Rüyada kirli duvak görmek
Rüyada kirli duvak görmek maddi olarak zor duruma düşmeye, geçim sıkıntısına yorumlanır.
Rüyada çiçekli duvak görmek
Rüyada çiçekli duvak görmek, kuracağınız mutlu evliliği çok çocukla taçlandıracağınıza yorumlanır.

Benzer Tabirler

Patates Görmek Rüyada Patates Görmek Rüyada patates görmek huzura, saygınlığa, herkes tarafından sevilip, sayılıp tanınmaya, açık gönüllülüğe ve vicdan rahatlığına i...
Doğum Sancısı Görmek Rüyada Doğum Sancısı Görmek Rüyada doğum sancısı görmek, beklenen sona az kaldığını işaret eder ve rüyayı gören kişinin hayatında olmasını, gerçekleşm...
Rüyada Sunucu Olmak Rüyada Sunucu Olmak Rüyayı gören kişinin bildiklerini herkesle paylaşan biri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi her konuda insanları aydınlatan, on...
En Yakın Arkadaş Görmek Rüyada En Yakın Arkadaş Görmek Rüyada en yakın arkadaş görmek, çok acil bir zamanda hızır gibi yetişen bir tanıdığa alamettir ve kişinin o anki tüm bu...
rüyada sevgilimin eski sevgilisini görmek rüyada sevgilimin eski sevgilisiyle görmekyaşamakta olduğunuz sosyal ilişkilerinizde kendine güven sorunu yaşadığınızı simgeler. Kendine güvenmek konu...
Pire Görmek Rüyada Pire Görmek Rüyada pire görmek işgüzar kimselere delalet eder. Bu kişiler üzerlerine vazife olan ya da olmayan her şeye karışırlar. Bu tavırlar...

Sedye Bilgiler vücut geliştirme Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu Sedye Fiyatları