"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek kısmet açıklıgına ve şansa delalet eder. Rüyasında bir bebeği sevip okşadıgını görmek beklemedigi bir yerden bir haber alacagına. Bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştıgını görmek bir ticaretten kazanç için ugraştıgına. Rüyada bebeği bir bahçede veya cami avlusunda terk edilmiş olarak buldugunu görmek uzak akrabasindan beklemedigi bir mirasa konacagına. Bir bebeğin beşigini salladıgını görmek bir işe girip mutlu olacagına delalettir. Bir başka rivayete görede rüyada erkek çocuk görmek müjdeye delalet eder. Rüyada kız çocugu görmek ise bolluga, şerefe, zorluktan sonra kolaylıga yorumlanır. Kız çocugunu görmek sevinçli bir işle karşılaşılacagına delalet eder.

Rüyada Bebek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini bildirir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse sıkıntı veren bir dönem geçirileceği ama sonra iyi günlerin geleceğine delalettir. Rüyada oyuncak bebek eğlenceli bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa pişman olacağı bir iş yapacağına delalettir.

Rüyada ağlayan bebek hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.

Rüyada bebek iyi habere işaret eder. Çıplak temiz bebek göz aydınıdır çok sevinç verir.

İşsiz güçsüz birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi yakında işe gireceğine ve sevineceğine yorumlanır.

Rüyasında bebek sahibi olmak kendinizin yada bir başkasının bebek sahibi olduğunu görmek bir projeye imza attığınızı yada yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılacağınız bir toplantıya delalet edebilir. Bunun bir başka türlü açıklaması ise yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak projeye iştirak edip etmeme konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır.

Rüyanda bebeği olduğunu unutmak, kendinizi bebek sahibi olduğunu unutmuş halde görürseniz buda sizin çaresizliğinizi (savunma eksikliği) saklamaya çalışıyorsunuz olarak yorumlanır.

Bebek sevmek, onu okşamak, bir bebeği sevdiğini görmek gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi ifade edebilir.

Gülen bebekler, bebek gülmesi, bir bebeğin gülümsediğini görmek saf ve temiz duygular dolu, sevinçli bir dönem yaşamakta olduğunuzu ve bu dönemin tadını çıkarmanızı belirtir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için fazla soru sormayın mesajı verir.

Konuşan bebek, bebeğin konuştuğunu görmek gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir.

Yürüyen bebek, dans eden bebekler, bebeğin yürüdüğünü görmek geleceğinizin parlak olduğunu simgelerken, içinizde gizli duran potansiyeli açığa çıkarmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada hasta bebek görmek hayatınızda başlamayı düşündüğünüz yeni projeye yada planladığınız yeni adımı engelleyen bazı sorunlar olduğunu ve bu durumun sizde karamsarlık yarattığını işaret eder.

Bebek ölümü, bebeğinin öldüğünü görmek özel yaşamınızda yada ev hayatınızda bazı şeylerin eksikliğini hissettiğinizi veya yolunda gitmediğini gösterir. Gerçekten bebeği olup ta bu rüyayı gören kişinin hemen eşiyle karşı karşıya oturup yolunda gitmeyen şeyi tespit edip, çaresini bulması gereklidir.

Ölü bebek görmek gerçek yaşamınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir.

Rüyalarda doğum yapmaya gitmek kendinizi hastaneye doğum yapmaya giderken görürseniz bu rüya sizin maddi veya manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu temsil eder. Belkide bazı sorumluluklardan kaçıyorsunuz.

Hamile kadının doguma gitmesi Şu anda gerçekten hamile iseniz ve kendinizi doğuma giderken görürseniz bunun anlamı, gerçek yaşamınızda bebeğim doğarken hastaneye yetişebilecekmiyim diye kaygı ve tasa içinde olduğunuzu gösterir ve bu tasayı üzerinizden atmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada çok küçük bebek görmek Rüyada normalden çok daha küçük ebatta bir bebek görürseniz bu sizin gerçek yaşamınızda bazı konularda çaresizlik, güçsüzlüğü yada beceriksizliğinizi başkalarının görmelerinden korktuğunuzu işaret eder. Başkalarından yardım beklemeyi bırakıp bütün dizginleri elinize almanız gerektiğini simgeler.

Bebeği suya sokmak Rüyada bir bebeği suya sokup çıkardığını görmek herhangi bir konuda veya mevkide geri adım attığınızı gösterir. Belkide artık hiçbir sıkıntı ve sorumluluğun olmadığı bir yere çekilmek istiyorsunuz ( anne karnı). Bilindiği gibi bebekler için en rahat ve güvenli yer anne karnıdır.

Suda doğum yapmak İşin gerçeği bazı anneler bebeklerini suda, havuzda dünyaya getirirler. Çünkü suyun ortamı ile bebeğin içinde bulunduğu anne karnı aynıdır. İşte bu yüzden bebeğin suda dünyaya gelmesi, su ile anne karnı arasındaki ortam benzerliğinden dolayı bu bebek sağlığı için daha olumludur. Suda doğum yaptığını görmek ise hayata olumlu, pozitif baktığınız bir yaşam dönemini işaret eder.

Rüyada bir bebeği suya sokup çıkardığını görmek herhangi bir konuda veya mevkide geri adım attığınızı gösterir. Belki de artık hiçbir sıkıntı ve sorumluluğun olmadığı bir yere çekilmek istiyorsunuz ( anne karnı). Bilindiği gibi bebekler için en rahat ve güvenli yer anne karnıdır

.Rüyada konuşan bebek görmek, umutlarınızın bir yansımasıdır. Hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın, başarıya ulaşacaksınız demektir.

Rüyada tüp bebek sahibi olmak kendinizin ya da bir başkasının bebek sahibi olduğunu görmek bir projeye imza attığınızı yada yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılacağınız bir toplantıya delalet edebilir. Bunun bir başka türlü açıklaması ise yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak projeye iştirak edip etmeme konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır.

Benzer Tabirler

Rüyada Gök Cisimleri Görmek   Rüyada Gök Cisimleri Görmek   Rüya sahibinin, hayatı içinde hiç beklemediği bir anda ve beklemediği bir konu üzerinde çeşitli gelişmeler yaşanacağı...
Rüyada Hamile Köpek Rüyada Hamile Köpek Rüyada Hamile Köpek, Bir yerden yardım alarak ümit ettiği rahata, sonunda hak ettiği itibara, uzun süren çabaların sonunda kavu...
Rüyada Kayısı Görmek mevsiminde kayısı görmek ve ye­mek, hayır ve menfaate, afiyet ve muhabbete işarettir.mevsimi dışında görmek, zorluk ve sıkıntıya, üzüntü ve kedere işa...
rüyada kubbenin yıkılması rüyada kubbenin yıkılması bol kazanca, becerikli bir kimseye, karlı atılımlar yapacağına, aydınlık günlere, kazanca gelecek fazlalığa, rızkın kazanç...
rüyada resim çizmek Rüyada altın ve gümüşten yapılmış resim görmek, dünyalığa işarettir.Rüyada yağlı boya tablo görmek,değerli bir hediye almaya ibarettir.Rüyada pastel b...
Okula Geç Kalmak Rüyada Okula Geç Kalmak Rüyada okula geç kalmak, koşturmaktan kendi hayatına gereken önemi veremeyen rüya sahibinin bir süre sonra daha sakin bir iş a...

Sedye Bilgiler vücut geliştirme Geri Sarımlı Düşüş Durdurucu Sedye Fiyatları