"Enter"a basıp içeriğe geçin

Rüyada Okul Müdürü Görmek

okul müdürü görmek, kişinin iş hayatında yaptığı çalışmalar neticesinde büyük tebrikler alacağını, başarılarını şefleri tarafından teşekkür edileceğini ve her zaman iş arkadaşları tarafından sevilen, fikirlerini dinleyen, yenilikçi biri olarak tanınacağını işaret eder. Bu rüya iş hayatında istenilen kariyer basamaklarını hızlı şekilde çıkmak ve daha sonra mesleğinde çok yükseleceğine ve hatırlı bir üne sahip olmak anlamına da gelir. Saygı görülecek bir kişi olmaya da delalet olan bu rüya, iş hayatında yeni olanlar yada başlayanlar için çok uzun yıllar çalışabilecekleri güzel bir işe gireceğinin de müjdesini vermektedir.
Eski Okul Müdürünü Görmek
Kişinin gelecek planlarında geçmişinden gelen tecrübelerinden faydalanacağına, sıkışık bir durumdayken çok eski bir arkadaşından ya da o işle ilgili yetkili kişiden veya kişilerden göreceği yardımla da sıkıntısından daha kolay bir şekilde kurtulacağını bildirir. Eski okul müdürü görmek kişi için iş konusunda fikir değiştireceğini ve yaptığı işi değiştireceği, çalıştığı işinden ayrılarak daha iyi koşullara sahip başka bir işe gireceğini de bildirir.

Rüyada Okul Müdürü Olmak

Kendi iş yerini açmaya ve kişinin mesleğini daha ileri götürmek için çokça fırsatları en düzgün şekilde değerlendireceğine, fazlasıyla para kazanacağına ve gelir elde edeceği bir girişimin içinde olacağına ilede tabir edilir. Karlı iş anlaşmaları anlamına gelen rüya bilhassa ticaretle uğraşanlar için çok iyi yatırımlar yapılacağına, her koşulda kişinin daha yüksek gelirler elde edeceği işlerle uğraşacağı anlamına da gelir. Farklı bir yoruma göre ise okul müdürü olduğunu Gören kişiler önemli bir konuma yükselip, birden fazla insana liderlik yapma şansını elde eder ve yönetici konumuna gelir

Sedye Bilgiler vücut geliştirme