"Enter"a basıp içeriğe geçin

rüyada gözlük görmek

rüyada gözlük görmek Yardımcıya, kılavuza ve kendisiyle istişare edilen kimseye; Gözlük, onu hayatta kullananlar için kendi gözüne ve onun durumuna delalet eder.

Etrafınızda bazı gerçek olmayan dostlarınız olduğunu bildirir.

Etrafınızda birtakım sahte arkadaşlar var. Onlardan kolay kolay kurtulamayacaksınız.

İki yüzlülük, riyakarlıktır. Fakat rüyasındaki kişi daima gözlük takan biri ise iyi haberdir.

Rüyada gözlük taktiginizi görmek, birisinden aldiginiz bir bilgi ile bir isin iç yüzünü ögrenmek firsatini buldugunuza ve durumunuzu buna göre ayarladiginiza isarettir. Ibn-i Kesir’e göre; rüyada gözlük görmek, uzaktan gelecek bir habere isarettir. Camlari renkli olan bir gözlük takmak, bir is hakkinda yanlis bilgi aldigini gösterir.
 
Rüyada gözlük görmek yaptığınız işlerde size yardımcı olacak bazı araçlara ve kişilere, alacağınız kararlar için oturup konuşacağınız güvenilir insanlara, rüyada gözlük gözlük takan kimseler için göz saglığı ile ilgili olumlu ya da olmuşuz bazı gelişmeler yaşamaya yorumlanabilir. Rüyada gözlük kaybetmek eski güzel günlere ve yaşadığınız güzel anlara geri dönmek istediğinize ve o günleri yadettiğinize, rüyada gözlük takmak bazı konular hakkında malumatlar edinmeye ve buna göre hareket etmeye tabir edilebilir.

 

Rüyada gözlük sapı kırılması iş hayatında veya özel hayatta meydana gelecek bazı aksiliklere ve işlerin sarpa sarmasına, rüyada gözlük aldığını görmek yatığınız işlerde muaffak olmaya ve başarı elde etmeye işaret edebilir. Rüyada gözlük kırmak zarar ve ziyana uğramaya ve bu konularda dikkatli olmaya, rüyada gözlük denemek karşınız bazı fırsatlar çıkacağına ve bu fırsatlar arasında seçim yapmak zorunda kalacağınıza tabir edilebilir.

 


Rüyada gözlük görme uzaklarda yaşayan sevdiklerinizden alacağınıza bazı havadislere, rüyada güneş gözlüğü görmek gözlükle benzer şekilde yorumlanabilir. Rüyada gözlük görmek takmak almak nedir ne demek ne demektir ne anlama gelir neye yorulur rüya tabiri tabirleri yorumu yorumları gibi konular hakkında bilgi almak için bu konuya bakabilirsiniz.