"Enter"a basıp içeriğe geçin

rüyada yemek yedirmek görmek

Rüyada yemek görmek Yemek, canlıların yaşamını sürdürmesi için gerekli olmazsa olmaz bir eylemdir ve yaşamın her anında vardır. Rüyada yemek yemek, yemek yapmak, yemek pişirmek, yemek yediğini görmek konularında ana tema ne yenildiği değil; yemeğin kimlerle, nasıl, nerede, ne zaman, neden yenildiği yada pişirildiğidir. Çünkü bu bilgiler yemek rüyaları konusunda önemli mesajlar taşırlar.

Rüyada yalnız yemek yemek, tek başına yemek yediğini görmek yalnızlık, depresyon, dışlanmışlık, reddedilmişlik işaretidir. Aile bağlarının kopukluğunu ve sosyal iletişimin zayıf olduğunuda işaret edebilir.

Arkadaşlarla yemek, dostlarla, aile yakınlarıyla birlikte yemek yediğini görmek aynı gerçek yaşamda olduğu gibi, yukarıda anlatılan belirtilerin tersi, olumlu durumları işaret eder.

Rüyada başkaları ile neşeli bir yemek yediğini görmek mutlu, uyumlu ve dengeli bir ruh halini işaret eder. Girişimlerinizde başarı müjdesi verir.

Rüyanızda yeteri kadar yemek yemediğini görmeniz, sofradan aç kalktığını görmek gerçek yaşamda maneviyat ve tatmin eksikliği yaşadığınızı ifade eder

Dışarıda lüks bir yerde yemek yediğini görmek savurgan davranışlarda bulunduğunuzun işaretidir. Evde yemek yemek tutumlu, tutarlı, dengeli bir bütçeye sahip olduğunuzu gösterir.

Rüyada yemek beğenmemek, bir yemeği beğenmediğini ve bu yüzden yemediğini görmek bazı sosyal ve iletişim sorunları yaşadığınızın işaretidir.

Rüyasında yemek yapmak, yemek yaptığını görmek hayallerinize kavuşmaya, dileklerinizin kabulune işaret eder. Yemek pişirmek, pişirdiğini görmek aynı zamanda gerçek yaşamınızda yeni sorumluluklar, yeni roller üstleneceğinize bunun sizi mutlu edeceğine delalettir.

Rüyada lezzetli yemekler görmek mutluluk ve huzura işaret eder,
 
İnsan eti yemek İnsan eti yediğini görmek ağzınızdan kötü bir söz çıkmasından dolayı başınıza kötü felaketlerin geleceğine,
 
İyi pişmiş güzel yemekler yemek kalıcı olarak malınızın artacağına işaret eder
 
Kötü ve lezzetsiz yemekler yemek üzüntü ve kedere, can sıkıcı durumları belirtir
 
Ekşi yemek yemek, yediğini görmek hastalık ve sıkıntı göstergesidir,
 
Kokmuş ve bozulmuş yemek haram mal veya dedikodu işaretidir
 
Acı yemek yediğini görmek canınızı sıkacak kötü bir söz duymayı gösterir,
 
Sıcak yemek yerken ağzınızın yandığını görmek bir belaya uğrayacağınıza işarettir.