"Enter"a basıp içeriğe geçin

rüyada gemiye binmek

Rüyada Gemi görmek, her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, iyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi gibi şeylere tuttunarak kurtulmak verilen sadakaların kabulüne, Gemiyi meydana getiren unsurların parçalanması aile fertlerinde meydana gelecek üzücü duruma, Denizde güzel bir şekilde seyreden gemiyi seyretmek herkes için hayır ve iyiliğe, Gemi islama ve esenliğe çıkmay yahut insan vücuduna, Gemiyi limana çekmek hayra, karanın içlerine doğru sürüklemek batıl bir yol tutmaya, Savaş gemileri büyüklük ve küçüklüklerine göre ordu komuta heyetinin üyelerine yahut devletin üst düzey yöneticilerine delalet eder.

Rüyada gemi görmek, tasa, hastalık ve mali sıkıntıdan kurtuluşa işarettir. Geminin karaya oturması, o kimsenin arsız ve namussuz olmasına, dininde ayrılık göstereceğine işarettir. Gemi içinde birşey görmesi, onun servet sahibi olmasına; bekarsa evlenmeye işarettir. Rüyada geminin batması görmek iyi ve karlı bir işe başlanacağı şeklinde yorumlanır. Gemi batarken düdük sesi işitilmişse kar çok fazla olacak demektir.

içi aydınlık temiz bir gemi, iş yaşamında başarı demektir. Pis ve bakımsız gemi işlerin kötü olacağına işaret eder.bozulacağına işaret eder. Böyle bir gemiye binen kadının adı bir maceradan dolayı dedikoduya karışır. Bir erkekler ilgili bu rüya işle ilgili güçlüktür. Batan bir gemiden çıktığını gören kimse bir darlıktan kurtulur.

Seyahatlere çıkacağınız anlamına gelir. Bir geminin fırtınalı bir denizde mücadele vermesi veya batması, büyük sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Gemi Rüyası; Gemi aydınlık ve güzel ise başarıdır. Değilse tam tersidir. Masmavi suyun üzerindeki gemiye binen kişinin hayatında çok güzel değişiklikler olacak demektir.

Gemi rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. içi aydınlık temiz bir gemi, işlerde başarıdır. Pis ve bakımsızsa işlerin bozulacağına delalet eder. Böyle bir gemiye binen kadının adı bir maceradan dolayı dedikoduya karışır. Bir erkekler ilgili bu rüya işle ilgili güçlüktür. Batan bir gemiden çıktığını gören kimse bir darlıktan kurtulur.

Rüyada Gemi görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Gemi görmek ne demektir? Rüyalarda Gemi görmek ne anlama gelir? Rüyanda Gemi görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.
Eğer Gemi görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz

Rüyada Gemi görmek, geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır.

İçi aydınlık gemi, temiz bir gemi, işlerde başarıdır.

Pis gemi, bakımsız gemi işlerin bozulacağına delalet eder.

Böyle bir gemiye binen kadının adı bir maceradan dolayı dedikoduya karışır.

Gemi batması, bir geminin battığını görmek, Dünya işlerinde boğulmak anlamına gelir

Geminin havada yüzmesi, hava uçan gemi görmek, Yüksek derecede memuriyet işaretidir

Küçük gemi, Küçük memuriyet ifade eder

Büyük gemi, büyük vazife demektir

Dağda gemi, Güzel üne kavuşmak anlamına gelir

Gemide boğulmak, gemide boğulduğunu görmek, Malda noksanlık işareti verir

İnsanlarla dölü gemi, Seferde selamet demektir

Harap gemi, Eşin vefatı haberi verebilir

Gemi tamir etmek, Cahil bir kız ile evlenmek ifadesidir

Gemi yapmak, gemi yaptığını görmek, Evlenmek habercisi olabilir

Gemiden çıkmak, gemiden çıktığını, gemiden indiğini görmek, Kederden kurtulmak demektir

Geminin bulanık suda durması, Acıdan sonra selamete çıkmak demektir

Gemiye binmek, gemiye bindiğini, gemiye çıktığını görmek, Affolunmak anlamındadır

Gemi ile deniz üzerinde gitmek, yolculuk demektir

Geminin yanması, gemi yangını, bir geminin yandığını görmek, Büyük felaket işaretidir

Gemi demiri, Hükümetten menfaat beklediğinizi gösterir

Gemi direklerini rüzgarın düşürmesi, Mal ve mülkten zarar etmeye yorumlanır.

Rüyada gemi teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh hali, yaşınız, cinsiyet, eğitiminiz ve sosyal durumu, rüyayı görme zamanı, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm faktörler ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

, Rüyamda Gemi gördüm, Gemi rüya açıklaması nedir?, Gemi görmenin manası ne demektir?, Gemi yorumu neye delalet eder?, Gemi tabiri ne manaya gelir?, Gemi yorumu neyi işaret eder?, Rüyada Gemi görülmesi neye işarettir?, Gemi rüya tabirleri nedir?,

Bu sayfada gemi kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazan geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

gemi görmek rüyası tabiri, yorumu, izahı deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.