rüyada asansörde kalmak

Rüyada asansör görmek rızkınızın genişlemesi anlamını taşımaktadır. Çok yakınınızdaki bir kişiden parasal destek almanız olarak da yorumlanmaktadır. Asansöre bindiğinizi görmek iş yaşantında başarıya ve yükseleceğinize işarettir. Aynı zamanda yüklü miktarda para kazanmanız demektir.

 Rüyada asansörden indiğini görmek veya asansörden düştüğünü görmek üzüntü ve başarısızlık işareti olabilir. Aynı zamanda yarım bırakmış olduğunuz işler olduğu anlamını da taşımaktadır. Maddi anlamda sıkıntı ve şansızlık, sıkıntıya girmek demektir.Rüyada asansörde kalmak ise uzun süre yerinizde sayacağınızı belirtir. Rüyada asansör görmek tanıdığınız bir kişiden parasal anlamda destek görmeniz ve manevi açıdan rahatlamanız anlamına gelmektedir. İçinde bulunulan asansörün kalabalık ve dar olması sıkıntıya düşmenize işarettir.

 Eğer asansör geniş ise yakın zamanda heyecanlana kapılabileceğiniz bir olay yaşayabilirsiniz. Asansör ile alt kata inmek gereksinimlerinizi karşılayabilmek için sizden aşağıda olan bir kişiye başvurmanız anlamındadır.Rüyanızı daha detaylı okumak için rüya tabirleri sitemizin arama kutusunu kullanabilir veya gördüğünüz rüyayı yorum olarak bize iletebilirsiniz.

 rüyada asansörde mahsur kalmak
rüyada asansör görmek tabiri
rüyada tavan görmek tabiri
rüyada inmek
rüyada asansör yemek


Rüyada görülen asansör, buluşmayı çağrıştırır. Ayrıca seyahati ya da ayrılığı tanımlar. Kimi zaman da rahatlığa zenginliğe işaret eder. Bazen yüksek rütbeli bir kimse olarak da yorumlanır. Rüyada asansör görmek çoğunlukla iyiliğe çağırışım yapar.

Rüyada asansöre binmek, asansörden inmek, eski arkadaşlarınızdan birisi ile yakın zamanda karşılaşmaktır.

Rüyada asansörden düşmek, duyacağınız kötü bir söz yüzünden kırılacağınıza, bir kişi ile ilişkinizin bitme aşamasına geleceğine işarettir.

Rüyada asansörde kalmak, sıkışmak, almakta zorlandığınız bir karardır. Kararsızlığın size karar almaktan da fazla zarar vereceğine işarettir.
Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettir.
Rüyada asansöre binmek başarının işaretidir. İş hayatınızda yükseleceğinizi gösterir.
Asansörden inmek veya asansörden düşmek ise başarısızlığın ve şanssızlığın işaretidir.
Asansör büyük, ferah, aynalı ise kısa sürecek bir heyecandır. Asansör dar, loş ise telaşlanıp, kuruntuya düşebilir. Asansör kalabalıksa sıkıntıdır. Asansör yukarıya çıkıyorsa iyidir. Asansör aşağıya iniyorsa mevki kaybı ya da başarısızlığa işarettir.
Yüksek bir yere asansörle çikmak, isinizde yükselmekle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada asansör gören kimsenin pek yakinda kendisine maddi yönden yük olan bir kimsenin külfetinden kurtulacagina isaret eder.
Rüyada asansör görmek, size maddi yönden külfet olan birinden yakında

 
Rüya Tabirleri
Rüya,her insanın tabii bir ihtiyacı olan uyku esnasında, zihinde beliren birtakım düşünce ve hayallerden ibarettir.