Rüyada Asansör görmek

Rüyada Asansör görmek nedir? diyorsanız doğru sayfadasınız. Bu sayfada Asansör görmek ne demektir? Rüyalarda Asansör görmek ne anlama gelir? Rüyanda Asansör görmek neye delalet eder? sorularının cevabı özet olarak verilmiştir.

Eğer Asansör görmek rüya tabiri için daha detaylı araştırma yapmak isterseniz, rüyanızda geçen renk, olay, yer, kişiler ve diğer eylemleri bir arada değerlendirerek anlamını tespit edebilirsiniz rüyada asansör görmekRüyada asansör görmek geniş rızka, yükselmeye, büyümeye işarettir. Rüyasında asansör gören çok yakın birisinden maddi destek görür, rahata erer. Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. Asansöre bindiğini görmek iş hayatınızda yükselecek, bol miktarda para kazanacaksınız anlamını taşır. Asansörden inmek başarısızlık, üzüntü, parasızlık ve şanssızlık işareti olabilir. Asansörden indiğini görmek genellikle yarım kalmış, tamamlanmamış işleri gösterir. Asansör ile yukarı çıkmak, Rüyada asansör ile yukarıya çıktığını görmek, huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir.

Asansör ile aşağı inmek, Rüyada asansör ile aşağı indiğini görmek içinde bulunduğunuz sıkıntıdan yakında kurtulacaksınız demektir. Rüyada bozuk asansör görmek, size maddi yönden yük olan birinden yakında kurtulacağınıza işarettir. Asansör temizlemek, Rüyada bir asansorü temizlediğini görmek, sizi üzen bir durumdan kurtulacaksınız demektir. Yeni bir iş olarak ta yorumlanır. İpuçları asansör ile aşağı inmek, asansör ile yukarıya çıkmak, asansör temizlemek, Asansörden inmek, asansöre binmek, bozuk asansor, asansör görmek rüya tabiri, asansör rüya açıklaması, asansör rüya anlamı, asansör neye delalet eder, asansör ne manaya gelir, asansör görmenin anlamı, asansör neyi gösterir, asansör ne demektir, asansör rüya yorumu, asansör neyi işaret eder Rüyada asansörde kaldığını görmek tabiri… Rüyada asansöre binmek, bir ama­ca bilinçli olarak yönelmeye, tüm dikkatini bir iş üzerine yoğunlaştır­maya işarettir. Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettir. Rahatlığa ve Size maddi yükü olan kimseden kurtulmaya işarettir Rüyada asansöre binmek başarının işaretidir. İş hayatınızda yükseleceğinizi gösterir. Asansörden inmek ise başarısızlığın ve şanssızlığın işaretidir.

Asansör büyük, ferah, aynalı ise kısa sürecek bir heyecandır. Asansör dar, loş ise telaşlanıp, kuruntuya düşebilir. Asansör kalabalıksa sıkıntıdır. Asansör yukarıya çıkıyorsa iyidir. Asansör aşağıya iniyorsa mevki kaybı ya da başarısızlığa işarettir.Yüksek bir yere asansörle çikmak, isinizde yükselmekle yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada asansör gören kimsenin pek yakinda kendisine maddi yönden yük olan bir kimsenin külfetinden kurtulacagina isaret eder. Rüyada asansör görmek, size maddi yönden külfet olan birinden yakında kurtularak rahatlayacağınıza işarettir. Asansörle bir binanın üst katlarına çıkmak, maddi ve manevi derecelere işarettir.

Asansör, hayırlı bir dosta, müşfik bir arkadaşa da işaret eder. Asansörle bir yere veya binanın alt katlarından birine inmek, bir ihti­yacını gidermek için kendinden aşa­ğıda olan birine başvurmaya işarettir. Asansörle istediği kata rahatlıkla çıkmak veya inmek, işlerin yoluna girmesine işaret eder. Asansörde mahsur kalmak, güvendi­ği bir kimsenin kendisini yan yolda bı­rakmasına, üzüntü ve kedere işarettir. Bindiği asansörün çatı katında veya tavan arasında durduğunu ve kendisinin de burada indiğini görmek, bir girişimde yanlış bir yol izlemeye, işlerin sarpa sarmasına işa­rettir. Asansörle gökyüzüne çıktığını gör­mek, hasta için vefata, sağlıklı insan­lar için yüksek başarılara işarettir.
 
Rüya Tabirleri
Rüya,her insanın tabii bir ihtiyacı olan uyku esnasında, zihinde beliren birtakım düşünce ve hayallerden ibarettir.