rüyada pişmiş tavuk görmek

Rüyada tavuk görmek kadın ile tabir olunur. Bir erkek rüyasında tavuk görürse güzelliği aklından daha fazla olan bir kadınla evleneceğine işarettir. Siyah renkte bir tavuk diğer renklerden bir tavuk görmekten daha iyidir.

Tavuk görmek kadın ile tabir olunmadığında ise ; Bir süre can sıkıntısı yaşayacağınıza ama sorunlarınızın üstesinden geleceğinize ve güzel günlere kavuşacağınıza yorumlanır.

Tavuğun görülmesi şöyle de yorumlanır; Aile hayatınızın düzene girecek. Mutlu güzel günler yaşayacaksınız inşaAllah.

Bir bayanın rüyasında tavuk görmesi büyük bolluk ve zenginlik anlamına gelir.
Kadının tavuk kanı akıtması misafire yorumlanır.

Çöplükte gezinen tavuklar düşük ahlaklı kadınlara işarettir.

Tavuk boğazladığını gören erkek evlenir. Evli ise bolluk ve zenginliğe işarettir. Kadının tavuk kanı akıtması ise misafire işaret eder. Kanı akıtılan tavuk değil de piliç ise bu mal yada cana gelecek zarar ile yorumlanır.

Rüyada gördüğünüz tavuk evinize girip yumurtladıysa; Kadın ile gelecek mala işarettir. Bekarsanız zengin bir kadınla evleneceğinize işarettir. Zaten evli iseniz kadına miras kalacağına yorumlanır. Tavuğun yumurtalığını kadın gördüyse bu çocuk sahibi olmak ile yorumlanır.

Beyaz tavuk hayırlı bir kadın ile yorumlanır.

Sağlıklı birinin yanına tavuğun girmesi hastalanması, hastanın yanına girmesi şifa bulması ile tabir olunur.

Rüyada tavuk eti yediğini gören kişinin malı ve parası artar yorumu doğrudur. Bir tavuk sürüsü gören kimsenin yönetici olacağına yorumlanır. Tavuk sürüsü başkasının evi yada mekanındaysa o evin sahibinin yönetici olacağına işaret vardır.

Tavuğun ezan okuması ayak takımının söz sahibi olacağına işarettir. Rüyada ezan okuyan tavuk hayırsızlık, ölüm ve şer ile yorumlanır.
 
Rüya Tabirleri
Rüya,her insanın tabii bir ihtiyacı olan uyku esnasında, zihinde beliren birtakım düşünce ve hayallerden ibarettir.