"Enter"a basıp içeriğe geçin

rüyada kalça görmek

üyada kalça görmek, kişinin iş ve kazancına, geçim sebeplerine, mala ve menfaate işaret eder.

rüyada kadın kalçası görmek, o kadının dünyalığına, mal ve diğer imkânlarına işarettir.

rüyada dolgun kalça görmek, var­lıklı kadına; zayıf kalça görmek, yoksul kadına işarettir.

rüyada erkek kalçası görmek, üzüntü ve kedere işarettir.

rüyada makat/kalça görmek, ko­caya, mala, sırları gizleyen kimseye, mahrem şeylere, oturulan yere, da­vulcu ve zurnacıya veya akılsız bir adama işaret eder.

bazan dübür görmek, dükkân ve mağazaya, sandık ve mahzene, para kesesine, toplantı salonuna veya rahat bir makama işaret eder (rüyada ma­katta görülen olumlu veya olumsuz durumlar, bu sayılan şeylerde göz­lemlenecek olumlu veya olumsuz du­rumlara işaret eder).

rüyada makattan uygunsuz bir şey çıktığını veya girdiğini görmek,

iyi değildir.

makattan güzel bir koku yayıldığı­nı görmek, halk arasında iyi bir isim yapmaya işarettir.

makattan çirkin bir koku çıktığını görmek, kötü şöhrete işarettir.

tuvalet veya buna benzer bir yer­de makatından pislik çıktığını gör­mek, normal ihtiyaçlar için mal ve para harcamaya; uygun olmayan ortamlarda böyle bir şey çıkması, gereksiz yere mal ve para harcamaya işarettir.

rüyada bilinmeyen bir kadının makatını görmek, dünyanm o kim­seden yüz çevirmesine işarettir.

arkadan kan çıkması; torun sahibi olmaya işarettir.

Rüyada kalça, erkegin haniminin maliyla tabir edilir. Eger gördügü kalça çok büyük ise, haniminin malinin çok olduguna isarettir. Kalçalarinin büyük oldugunu gören kimse, haniminin maliyla yükselir ve onun malindan kocasina bir hayir erisir. Bir kimse rüyada bir adamin kendisine kiçini açtigini görse, o adam o kimseyi faydali ve yagli yemeklerle besler, sonra ondan yüz çevirir. Bir kimse bir adamin kiçini görse, o kimse o adam yüzünden perisan bir hale düser. Eger kiçini gördügü kimse tanimadigi birisi ise, o kimse asla hatirina gelmedigi ve tahmin edemedigi bir yerden perisanliga ugrar.