"Enter"a basıp içeriğe geçin

rüyada gebe olduğunu görmek

rüyada gebe olduğunu görmek nedir ?

kadınlar için kendi veya başkasını rüyada gebe kalmak günah ve suç işleyeceğine; kızlar için kendi hakkında yapılacak dedikodulara işarettir

rüyada kadının kendisinin gebe olduğunu görmesi kendi işlerine devam ederek bundan dolayı malının artmasına övülmeye izzet ve övgüye kavuşmaya yorumlanır.
Erkeğin kendisinin gebe olduğunu görmesi insanlardan gizlenen ve fazlalaşıp ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve kedere yorumlanır.
Gebelik gerek erkek gerek dişi olsun rüyayı gören kimse için dünyaca olan fazlalığa yorumlanır.

rüyada gebe olmak

Erkeklerin gebeliği alim için ilminin fazlalığına sanatkar için hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapmasına yorumlanır. Bazen de erkeğin gebeliği onun üzüntü ve kederine ve düşmanıyla komşuluğuna yorumlanır. Bazen de gebelik aşk ve muhabbete yorumlanır.
Gebelik gerek kadın gerek erkek için her halde iyidir.
Dul kadın ve genç kızın kendilerini gebe görmeleri evlenmelerine yorumalnır.

rüyada gebelik

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya Aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.

Ruyada hamile odugunuzu gormek genellikle insanin gunluk yasantisyla ilgili haber ve gelismeleri yansitir ve kisisel yonden olgunlastiginizi, gelisme kaydettiginizi haber verir. Hayatinizdaki gelismelerden simdilik bahsetmek istemiyor olabilirsiniz ve kendinizide buna hazir hissetmiyor olabilirsiniz. Bu ruya ayni zamanda, ticari alanda veya herhangi alanda bir projenin baslangicini, yeni bir gelismenin , yeni bir hayati temsil eder.

Hamile olduğunu görmek üzüntüye, tazarru ve niyazda bulunmaya, Doğum yaptığını görmek üzüntüden kurtulmaya, kız doğurduğunu görmek borçlanmaya, doğurduğu kızın öldüğünü ve onun için mezar kazdığını görmek borcunu ödemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; GGebelik.)

Hamile olduğunu görmek, mutsuz bir evlilik hayatı demektir. Rüyayı gören gerçek hayatta da hamileyse; bu, sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirecek, Sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceksiniz anlamındadır.

Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk sahibi olacak demektir.

Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatını, eğer rüya sahibi gerçek hayatta da hamileyse, sorunsuz bir hamilelik dönemini gösterir.

Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.

Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir

Rüyamda hamile olduğumu ve göbeyimin çok büyük olup adımlarımı görememiş olduğum,küçük kızımı bebek bir halde elinden tutup sokak ortasında dövüyordum.

Rüya yorumu: Hamile olduğunuzu gördüyseniz, mutsuz bir evlilik hayatınız olacak. Rüya sahibi gerçekte de hamileyse, sorunsuz bir dönem geçirecek ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getirecektir.
Siz su anda gercekten hamile iseniz ve bunuda ruyanizda goruyor iseniz, bu ruya hamileliginiz hakkinda bazi endise ve korkulariniz oldugunu ifade eder.

Hamileligin baslangicinda kadinlar degisik tur ve ebatta hayvanlar, cicekler, meyveler ve sular gorurler, hamileligin ikinci asamasindaki ruyalariniz sizin annelik yeteneklerinizin ne kadar iyi oldugu konusunda bir endiseleriniz oldugunu ve dogum esnasinda olabilecek aksiliker hakkinda sikinti ve endiselerinizi temsil ederler. Insana benzemeyen bir yaratigi dogurdugunu gormekte bu asamada gorulen ruyalardandir.

Nihayet hamileligin 3. ve son asamasinda gorulen ruyalar sizin annenizide ihtiva eder, bunyeniz buyur ve gelisir, balinalar, filler, dinazorlar gibi boyle buyuk hayvanlarda hamileligin son asamasinda gorulen hayvanlardan bazisidir.

Hamileginiz esnasinda bebeginizin vefat edip karninizin icinde yatarken gorurseniz, harcadiginiz butun emek ve gayretlere ragmen projenizin basarisizlikla sonuclanacagini ve elinizi neye atsaniz herseyde basarisiz olacaginizi ifade eder.